Głośnik bezprzewodowy Lexon Tamo Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Lexon Tamo Niebieski - Blue
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0 (zasięg do 10 m.) |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy (Li-ion) o pojemności: ~300 mAh; Czas pracy: do 3h; Czas ładowania: 1h. |
| Moc | 3 W |
| Materiał | Aluminium, ABS |
| Odporność | IPX4 |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany mikrofon, Sterowanie dotykowe (na spodzie głośnika), Zdalny wyzwalacz do selfie, Kompatybilność z urządzeniami TWS, Ładowanie bezprzewodowe; Projektanci głośnika: Manuela Simonelli & Andrea Quaglio. |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C, Instrukcja obsługi. |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 40 mm |
| Szerokość | 53 mm |
| Waga | 55 g |
| Kod sklepu (SKU) | LEX000261 |
| Kod producenta (EAN) | 3660491209008 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.