Głośnik bezprzewodowy Lexon Mino X Czerwony - Red
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Lexon Mino X Czerwony - Red
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0 (zasięg do 10 m.) |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy (Li-ion) o pojemności: ~250 mAh; Czas pracy: do 3h; Czas ładowania: 1h. |
| Moc | 3 W |
| Rodzaje złączy | USB-C (5V-1A) |
| Materiał | ABS, Guma, Silikon |
| Odporność | IPX7 (wodoodporność do 1 metra przez 30 min.) |
| Dodatkowe informacje | Niezatapialny, dryfujący na wodzie głośnik; Wbudowany mikrofon (możliwość prowadzenia rozmów), Kompatybilność z urządzeniami TWS, Zdalny wyzwalacz do selfie; Zakres częstotliwości: 2402 MHz - 2480 MHz. |
| Kolor | Czerwony |
| Wysokość | 40 mm |
| Szerokość | 43 mm |
| Waga | 46 g |
| Kod sklepu (SKU) | LEX000042 |
| Kod producenta (EAN) | 3660491200678 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.