Głośnik bezprzewodowy Lexon Conic Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Lexon Conic Srebrny - Silver
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth (zasięg do 10 m.) |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy; Czas pracy: do 12h; Czas ładowania: 4-5h; Napięcie wejściowe: 2,5V - 10 V |
| Moc | 10 W |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Materiał | Aluminium, ABS |
| Dodatkowe informacje | Głośnik 360°; Kompatybilność z urządzeniami TWS; Zaprojektowany przez Lidie Gómez. |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 159 mm |
| Szerokość | 135 mm |
| Waga | 508 g |
| Kod sklepu (SKU) | LEX000398 |
| Kod producenta (EAN) | 3660491209855 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.