Głośnik bezprzewodowy Hello Kitty Electroplate Gradient Różowy - Pink
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Hello Kitty Electroplate Gradient Różowy - Pink
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0 (zasięg do 10 m.) |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy (Li-ion) o pojemności: ~800 mAh; Czas pracy: do 4h. |
| Moc | 3 W |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Materiał | ABS |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany mikrofon, Częstotliwość pracy: 120Hz - 20KHz, Sterowanie jednym przyciskiem. |
| Kolor | Różowy |
| Wysokość | 75 mm |
| Szerokość | 61,5 mm |
| Waga | 170 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel do ładowania, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | HEL000122 |
| Kod producenta (EAN) | 3666339190521 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.