towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Zasilanie | Akumulator Li-Po, Pojemność: 17.28 Wh, Czas ładowania: 2.5 h, Czas pracy: 14 h, Temperatura pracy: 45°C. |
| Moc | 35 W |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Odporność | IP68 |
| Dodatkowe informacje | Możliwość łączenia głośników - Auracast, System PushLock z wymiennymi akcesoriami, Technologia AI Sound Boost, Funkcja Playtime Boost, Aplikacja JBL Portable. |
| Kolor | Różowy |
| Wysokość | 70 mm |
| Szerokość | 183 mm |
| Grubość | 72 mm |
| Waga | 826 g |
| Akcesoria dodatkowe | Karabińczyk, Instrukcja. |
| Kod sklepu (SKU) | JBLFLIP7PINK |
| Kod producenta (EAN) | 1200130019326 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.