towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik Edifier D12 Czarny - Black
Edifier D12 oferuje pełną swobodę łączności: bezprzewodową przez Bluetooth 5.0 oraz przewodową za pomocą złączy AUX (3.5 mm) i RCA (line in). Ten głośnik jest idealnym wyborem do salonu, biura czy sypialni. Zintegrowany port Bass Reflex z przodu gwarantuje głębokie basy, a dołączony pilot umożliwia wygodne sterowanie.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0 / 3,5 mm / RCA |
| Moc | 70 W |
| Rodzaje złączy | AUX 3,5 mm / RCA |
| Dodatkowe informacje | Stereofoniczny system dźwięku, regulacja głośności, regulacja tonów wysokie/niskie, drewniana obudowa, pokrętła na górnym panelu, pilot zdalnego sterowania, tryby: kinowy, muzyczny. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Port bass reflex, gniazdo line out. |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel audio 3,5 mm, kabel audio RCA, pilot, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 159 mm |
| Szerokość | 359 mm |
| Grubość | 203 mm |
| Waga | 4600 g |
| Kod sklepu (SKU) | D12-BLACK |
| Kod producenta (EAN) | 6923520269129 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.