towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik Edifier D12 Biały - White
Głośnik Edifier D12 - idealne połączenie klasycznego designu i nowoczesnego brzmienia. Ten zintegrowany głośnik stereo o mocy 70W RMS (z podziałem na przetworniki wysokotonowe i średnio - niskotonowe) zapewnia bogaty, wolny od rezonansu dźwięk dzięki eleganckiej, drewnianej obudowie MDF.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0 / 3,5 mm / RCA |
| Moc | 70 W |
| Rodzaje złączy | AUX 3,5 mm / RCA |
| Dodatkowe informacje | Stereofoniczny system dźwięku, regulacja głośności, regulacja tonów wysokie/niskie, drewniana obudowa, pokrętła na górnym panelu, pilot zdalnego sterowania, tryby: kinowy, muzyczny. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Port bass reflex, gniazdo line out. |
| Dołączone akcesoria | Kabel audio 3,5 mm, kabel audio RCA, pilot, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 159 mm |
| Szerokość | 359 mm |
| Grubość | 203 mm |
| Waga | 4600 g |
| Kod sklepu (SKU) | D12-WHITE |
| Kod producenta (EAN) | 6923520269037 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.