Etui na tablet UNIQ Camden Click do iPad Air 11 Niebieskie - Stone Blue
0
Cena regularna:
179,00 zł
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Etui UNIQ Camden Click do iPad Air 11 Niebieskie - Stone Blue
Specyfikacja
| Kompatybilność | Apple iPad Air 11" (2024) / iPad Air 10.9" 5/4 gen. |
| Materiał | TPU, PC |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | ~25,3 x 18,8 x 1,4 cm |
| Waga | ~97 g |
| Dodatkowe informacje | Etui typu Bookcase |
| Kod sklepu (SKU) | 8886463688977 |
| Kod producenta (EAN) | 8886463688977 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.