towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Etui ładujące do DJI MIC Mini 2
Specyfikacja
| Zasilanie | Akumulator Li-ion, Pojemność: 275 mAh, Energia akumulatora: 1,07 Wh, Napięcie: 3,87 V |
| Czas ładowania | ~1 h |
| Temperatura pracy | 5°C - 45°C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 78,8 x 33,07 x 44,70 mm |
| Waga | 71 g (tylko etui ładujące) |
| Dodatkowe informacje | Liczba cykli ładowania dla TX: 1,3 cyklu przy ładowaniu jednego. |
| Akcesoria dodatkowe | W zestawie: Etui ładujące do DJI Mic Mini 2 (1 TX + 1 Mobile RX), Kompaktowe etui transportowe DJI Mic Mini. |
| Kod sklepu (SKU) | RN.0000053401 |
| Kod producenta (EAN) | 6937224139756 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.