towar niedostępny
Dostępny
Opis
Etui ładujące do DJI MIC 3
Praktyczne etui ładujące na nadajnik i dwa odbiorniki, zapewniający im do 18 godzin pracy. Zaprojektowany w celu komfortowego i bezpiecznego transportu oraz przechowywania. Etui automatycznie łączy nadajnik z odbiornikiem, dzięki czemu zestaw od razu jest gotowy do pracy.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Kamery i aparaty |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Zasilanie | Akumulator o pojemności 1950 mAh, Energia akumulatora 7,55 Wh |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 106,3×42,5×59,2 mm (D×S×W) |
| Waga | 164,1 g (tylko etui ładujące) |
| Dodatkowe informacje | Czas ładowania - ok. 1,5 h; W pełni naładowane etui ładujące może całkowicie naładować dwa nadajniki i jeden odbiornik jednocześnie około 2,4 raza. |
| Kod sklepu (SKU) | RN.0000047601 |
| Kod producenta (EAN) | 6937224116382 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.