Etui do laptopa 13.9 cala Ugreen Szare - Gray
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Etui do laptopa 13.9 cala Ugreen Szare - Gray
Szary pokrowiec na laptopa Ugreen to elegancka i funkcjonalna torba na laptopa 13-13.9 cali, zaprojektowana z myślą o maksymalnej ochronie i stylu. Wykonane z wysokiej jakości nubukowanej skóry i aksamitu, to etui skutecznie zabezpiecza urządzenie przed zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi oraz zachlapaniem, będąc idealnym wyborem do przenoszenia sprzętu między domem a biurem.
Specyfikacja
| Kompatybilność | 13" |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Nubukowana skóra, aksamit |
| Wymiary | 34 x 25 cm |
| Waga | 312 g |
| Kod sklepu (SKU) | 60985 |
| Kod producenta (EAN) | 6957303869855 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.