Elektryczny spieniacz do mleka Bialetti Milk Frother MKF02 Czerwony - Rosso
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Elektryczny spieniacz do mleka Bialetti Milk Frother MKF02 Czerwony - Rosso
Ten czerwony, elektryczny spieniacz do mleka Bialetti Milk Frother MKF02 ze stali nierdzewnej umożliwia błyskawiczne przygotowanie do 150 ml kremowej pianki lub podgrzanie 300 ml mleka. Urządzenie, idealne do kaw na bazie mleka krowiego i roślinnego, charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz automatycznym wyłączaniem, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Spieniacz do mleka |
| Funkcje | Spienianie mleka, podgrzewanie mleka w kuchence mikrofalowej. |
| Pojemność | 330 ml |
| Materiał obudowy | Szkło i tworzywo |
| Wymiary | 17 x 22 x 17 cm (wyminary opakowania) |
| Kolor | Srebrny |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | B-0004410/NP |
| Kod producenta (EAN) | 8006363005579 |
| Pojemność | 150 ml (pojemność spieniania), 300 ml (pojemność podgrzewania) |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Materiał | Stal nierdzewna 18/8 (korpus), tworzywo (rączka) |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary | 10 x 15,6 x 17 cm |
| Kod sklepu (SKU) | B-0004431/NP |
| Kod producenta (EAN) | 8006363027243 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.