Elektryczny spieniacz do mleka Bialetti Milk Frother MKF02 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Elektryczny spieniacz do mleka Bialetti Milk Frother MKF02 Czarny - Black
Czarny, elektryczny spieniacz do mleka Bialetti Milk Frother MKF02 to automatyczne urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej, zdolne spienić do 150 ml lub podgrzać do 300 ml mleka. Ten model jest idealny do szybkiego przygotowania gęstej pianki do cappuccino i latte, oferując jednocześnie nowoczesny i elegancki design.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Spieniacz do mleka |
| Funkcje | Spienianie mleka, podgrzewanie mleka w kuchence mikrofalowej. |
| Pojemność | 330 ml |
| Materiał obudowy | Szkło i tworzywo |
| Wymiary | 17 x 22 x 17 cm (wyminary opakowania) |
| Kolor | Srebrny |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | B-0004410/NP |
| Kod producenta (EAN) | 8006363005579 |
| Pojemność | 150 ml (pojemność spieniania), 300 ml (pojemność podgrzewania) |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Materiał | Stal nierdzewna 18/8 (korpus), tworzywo (rączka) |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary | 10 x 15,6 x 17 cm |
| Kod sklepu (SKU) | B-0004433/NP |
| Kod producenta (EAN) | 8006363027267 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.