Elektryczny spieniacz do mleka Bialetti Milk Frother MKF02 Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Elektryczny spieniacz do mleka Bialetti Milk Frother MKF02 Biały - White
Biały, elektryczny spieniacz do mleka Bialetti Milk Frother MKF02 to automatyczne urządzenie zaprojektowane do tworzenia 150 ml aksamitnej pianki lub podgrzewania do 300 ml mleka. Korpus ze stali nierdzewnej gwarantuje trwałość, a elegancki design w kolorze Bianco doskonale komponuje się z nowoczesnym wyposażeniem kuchni.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Spieniacz do mleka |
| Funkcje | Spienianie mleka, podgrzewanie mleka w kuchence mikrofalowej. |
| Pojemność | 330 ml |
| Materiał obudowy | Szkło i tworzywo |
| Wymiary | 17 x 22 x 17 cm (wyminary opakowania) |
| Kolor | Srebrny |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | B-0004410/NP |
| Kod producenta (EAN) | 8006363005579 |
| Pojemność | 150 ml (pojemność spieniania), 300 ml (pojemność podgrzewania) |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Materiał | Stal nierdzewna 18/8 (korpus), tworzywo (rączka) |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary | 10 x 15,6 x 17 cm |
| Kod sklepu (SKU) | B-0004432/NP |
| Kod producenta (EAN) | 8006363027250 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.