Elektryczny spieniacz do mleka Bialetti Milk Frother MK01 Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Elektryczny spieniacz do mleka Bialetti Milk Frother MK01 Srebrny - Silver
Elektryczny spieniacz do mleka Bialetti Milk Frother MK01 automatycznie przygotowuje do 115 ml idealnie kremowej pianki lub podgrzewa maksymalnie 240 ml mleka. Urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej 18/8 posiada podwójne sitko, które gwarantuje doskonałe efekty spieniania, niezależnie od tego, czy używane jest mleko zimne, czy gorące.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Spieniacz do mleka |
| Funkcje | Spienianie mleka, podgrzewanie mleka w kuchence mikrofalowej. |
| Pojemność | 330 ml |
| Materiał obudowy | Szkło i tworzywo |
| Wymiary | 17 x 22 x 17 cm (wyminary opakowania) |
| Kolor | Srebrny |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | B-0004410/NP |
| Kod producenta (EAN) | 8006363005579 |
| Pojemność | 115 ml (pojemność spieniania), 240 ml (pojemność podgrzewania) |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Materiał | Stal nierdzewna 18/8 |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | Wysokość: 19 cm, średnica: 8 cm |
| Kod sklepu (SKU) | B-0004430/NP |
| Kod producenta (EAN) | 8006363001007 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.