Ekspres kapsułkowy do kawy Ninja Prestige 2w1 Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ekspres kapsułkowy do kawy Ninja Prestige 2w1 Srebrny - Silver
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Ekspres 2w1: ciśnieniowy kapsułkowy, bezciśnieniowy przelewowy |
| Rodzaj ekspresu | Kapsułkowy i przelewowy |
| Sterowanie | Elektroniczne |
| Typ wyświetlacza | LED (wskaźniki diodowe i cyfrowy zegar/licznik) |
| Rodzaj kawy | Kapsułki (system Nespresso Original) oraz kawa mielona |
| Regulacja mocy kawy | Nie |
| Rodzaje napojów | 4 rodzaje kawy z kapsułek (Espresso 40 ml, Ristretto 25 ml, Lungo 110 ml i Over Ice 30 ml); 3 rodzaje kawy z przelewu (Classic, Rich, Over Ice) |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Pojemność zbiornika na fusy | 20 zużytych kapsułek |
| Rodzaj systemu mleka | Trzepaczka |
| Spienianie mleka | Tak |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Ciśnienie | 19 Bar |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Automatyczne czyszczenie | Tak |
| Moc | 1550 W |
| Materiał | Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne (BPA-free). |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | ~ 5,7 kg |
| Wymiary | 370 x 345 x 335 mm (wys. x szer. x gł.) |
| Dodatkowe informacje | Dopasowanie wysokości tacki pod kubek/filiżankę; różne rozmiary parzonej kawy; opóźnienie parzenia kawy; utrzymywanie temperatury kawy przelewowej w dzbanku; funkcja Drip Stop. |
| Kod sklepu (SKU) | CFN802EU |
| Kod producenta (EAN) | 622356353991 |
| Gwarancja | 24 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.