towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Dron Potensic Atom
Specyfikacja
| Typ | Dron poniżej 250 g |
| Szacowany czas lotu | do 32 min (w warunkach bezwietrznych i przy stałej prędkości 5 m/s) |
| Prędkość maksymalna | 38 km/h (poziom 5) |
| Maksymalny pułap | 6000 m (niezakłócony i bez przeszkód) |
| Nawigacja | GPS + GLONASS + Galileo + BeiDou |
| Matryca | CMOS 1/3", 12 Mpix |
| Obiektyw | f/2.2, pole widzenia78° |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | 4K@30/25/24fps, 2.7K@30/25/24fps |
| Format wideo | MP4 (H.264) |
| Rozdzielczość zdjęcia | 4608*2592 pikseli |
| Format obrazu | JPG/JPG+RAW(DNG) |
| Stabilizator | 3-osiowy |
| Czujniki | Barometr, dolny system wizyjny, kompas, LED, podczerwień |
| Obsługiwane karty pamięci | microSD |
| Dodatkowe informacje | Temperatura pracy: 0°C ~ 40°C, Typ baterii: Litowo-polimerowy, Pojemność baterii: 2230 mAh, |
| Wymiary | Złożony: 88 x 143 x 58 mm, rozłożony: 300 x 242 x 58 mm |
| Waga | 249g |
| Dołączone akcesoria | 1 x pilot zdalnego sterowania, 1x bateria, 4 pary zapasowych śmigieł, 8 x zapasowe śruby, 1x osłona gimbal, 1 x śrubokręt, 1x kabel ładujący USB-C, 3x kabel adaptera (Micro-USB/USB-C/ Złącze oświetleniowe) |
| Kod sklepu (SKU) | APM1320111 |
| Kod EAN | 850045729318 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.