Dozownik karmy z pojedynczą miską Petlibro Granary WiFi 5L Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Dozownik karmy z pojedynczą miską Petlibro Granary WiFi 5L Biały - White
Nowoczesny dozownik Petlibro Granary WiFi wykorzystuje dwupasmową technologię łączności (5 GHz / 2,4 GHz), co zapewnia błyskawiczne i stabilne sterowanie harmonogramem posiłków z poziomu aplikacji mobilnej. Urządzenie o pojemności 5 l umożliwia precyzyjne dawkowanie porcji oraz monitorowanie stanu urządzenia dzięki inteligentnym wskaźnikom LED i powiadomieniom push o niskim poziomie karmy. Wbudowane głośniki umożliwiają nagranie osobistej wiadomości głosowej, która zachęci pupila do jedzenia nawet podczas nieobecności.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Dla kotów i psów |
| Kompatybilna karma | Wyłącznie sucha karma o średnicy granulek od 2 do 15 mm |
| Częstotliwość karmienia | Planowanie do 10 posiłków i 50 porcji dziennie; Wielkość porcji 20 ml |
| Pojemność | 5L |
| Temperatura pracy | Od 0°C do 55°C |
| Moc | 5 W |
| Zasilanie | Zasilanie sieciowe DC 5 V / 2 A, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz; Zasilanie awaryjne 3x bateria alkaiczna typu D |
| Materiał | Stal nierdzewna 304; Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Dozownik - 340 x 190 x 190 mm |
| Waga | 1,66 kg |
| Dodatkowe informacje | Możliwość nagrania komunikatu głosowego dla pupila; Aplikacja zapisuje do 70 ostatnich logów karmienia; Czterokrotne uszczelnienie zapobiega zakleszczaniu się karmy; Czujnik IRA. |
| Kod sklepu (SKU) | PL-AF103-34W |
| Kod producenta (EAN) | 0754932367938 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.