towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Specyfikacja
| Rodzaj | Bezprzewodowy |
| Funkcja piorąca | Nie |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Moc | 660 W |
| Filtr | HEPA filtracja całego urządzenia: |
| Rodzaj pojemnika | Bezworkowy |
| Pojemność pojemnika | 0,76 l |
| Czas pracy | Do 60 min bez spadku mocy; w trybie Boost przy dynamicznym ssaniu – znacznie krócej (~6 min) |
| Funkcje | Laserowa Technologia Fluffy Optic™ – podświetlenie kurzów na twardych podłogach Czujnik Pyro Piezo – liczy cząstki kurzu (15 000/s), automatyczne dopasowanie mocy Wyświetlacz LCD – licznik cząstek, pozostały czas pracy, alerty konserwacyjne Elektroszcz |
| Wymiary | Długość: 126,4 cm Szerokość: około 25 cm Głębokość: około 26 cm |
| Waga | 3,1 kg |
| Dołączone akcesoria | Elektroszczotka Digital Motorbar™ Podświetlana szczotka Fluffy Optic™ Wbudowana szczotka pyłowa z końcówką szczelinową (w wandzie) Końcówka 2w1 Combi (szczelinowa + ssawka) Hair screw tool (koniczyna do włosów) Stubborn dirt brush (szczotka z twardym |
| Kod producenta (EAN) | 5025155081761 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Kolor | Czarny |
| Kod producenta (EAN) | 5025155081761 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.