Suszarko-lokówka Dyson multi-styler Airwrap HS08 ID Curly + Coily Niebieski-Topaz - Vinca Blue-Topaz
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Suszarko-lokówka Dyson multi-styler Airwrap HS08 ID Curly + Coily Niebieski-Topaz - Vinca Blue-Topaz
Specyfikacja
| Moc | 1300 W |
| Liczba poziomów temperatury | 3 (zakres 28–150 °C) |
| Liczba prędkości przepływu powietrza | 1 |
| Jonizacja | Tak |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Funkcje | Tworzenie loków i skrętów oraz fal; Nadawanie objętości; Suszenie wstępne i przygotowywanie do stylizacji; Prostowanie i wygładzanie |
| Dodatkowe informacje | Silnik cyfrowy V9 + efekt Coanda effect; Bluetooth i aplikacja MyDyson do personalizacji stylizacji |
| Rodzaje nasadek | Stożkowa nasadka, Dyfuzor „Wave + Curl”, Szczotka‑objętościowa, Szczotka wygładzająca, Grzebień z szerokimi zębami, Nasadka do wstępnego suszenia |
| Średnica | 27,2 x 4,1 x 4,8 cm; Długość kabla: 2.7 m |
| Dołączone akcesoria | Etui, Szczotka do czyszczenia filtra |
| Kod sklepu (SKU) | 533759-01 |
| Kod producenta (EAN) | 5025155099117 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.