Blender Ninja BC251 Blast Max Smoothie Maker 570ml Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Blender Ninja BC251 Blast Max Smoothie Maker 570ml Srebrny - Silver
Blender Ninja BC251 Blast Max Smoothie Maker o pojemności 570 ml to kompaktowe urządzenie o dużej mocy do przygotowywania smoothie, koktajli i napojów proteinowych. Wydajne ostrza i poręczna konstrukcja sprawiają, że blender Ninja gwarantuje gładkie miksowanie owoców, warzyw i lodu.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Blender bezprzewodowy |
| Funkcje | Funkcja kruszenia lodu, możliwość mycia w zmywarce, programy Crush i Smoothie |
| Zasilanie | Akumulator o mocy 11,1 V, do 25 użyć na jednym ładowaniu |
| Pojemność | 570 ml |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 30 x 9 x 11,5 cm |
| Kolor | Srebrny |
| Dołączone akcesoria | Baza motorowa, szklanka Twist & Go, szczelny korek, kabel do ładowania, książka z przepisami |
| Kod sklepu (SKU) | BC251EUSL |
| Kod producenta (EAN) | 622356310161 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.