Blender Ninja BC251 Blast Max Smoothie Maker 570ml Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ninja BC251 Blast Max Smoothie Maker 570ml Niebieski - Blue
Blender do smoothie Ninja BC251 Blast Max Smoothie Maker 570 ml to wydajny blender, który w kilka sekund przygotuje gładkie koktajle z owoców, warzyw i lodu. Kompaktowy i poręczny blender Ninja sprawdza się idealnie do smoothie, szejków proteinowych i codziennego miksowania, oferując wygodę i funkcjonalność.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Blender bezprzewodowy |
| Funkcje | Funkcja kruszenia lodu, możliwość mycia w zmywarce, programy Crush i Smoothie |
| Zasilanie | Akumulator o mocy 11,1 V, do 25 użyć na jednym ładowaniu |
| Pojemność | 570 ml |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 30 x 9 x 11,5 cm |
| Dołączone akcesoria | Baza motorowa, szklanka Twist & Go, szczelny korek, kabel do ładowania, książka z przepisami |
| Kod sklepu (SKU) | BC251EUNV |
| Kod producenta (EAN) | 622356310246 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.