Bezprzewodowy odkurzacz pionowy ze stacją opróżniania Dreame Z10 Station Beżowy - Beige
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy ze stacją opróżniania Dreame Z10 Station Beżowy - Beige
Specyfikacja
| Rodzaj | Bezprzewodowy |
| Źródło zasilania | Bateria litowo - polimerowa o pojemności: 2900 mAh, czas ładowania: ok. 3,5 h (25,2 V). |
| Moc | 481 W |
| Filtr | E12 |
| Rodzaj pojemnika | Bezworkowy |
| Pojemność pojemnika | 0,6 l |
| Czas pracy | Do 65 minut |
| Funkcje | Stacja opróżniająca oraz ładowania. |
| Dodatkowe informacje | Moc ssąca: do 20 000 Pa, wyświetlacz HD, podświetlenie LED szczotki, zestaw dodatkowych akcesoriów, poziom hałasu: 84 dB. |
| Wymiary | 26 x 25,5 x 110 cm |
| Waga | 2,8 kg |
| Dołączone akcesoria | Miękka szczotka, mini elektroszczotka, szczotka 2w1, szczotka uniwersalna, uchwyt na akcesoria, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | VPV17A |
| Kod producenta (EAN) | 6976233672021 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.