Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame U10 Beżowy - Beige
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame U10
Specyfikacja
| Rodzaj | Bezprzewodowy |
| Źródło zasilania | Bateria litowo - jonowa o pojemności 2750 mAh (25,2 V), czas ładowania: ok. 3,5 h. |
| Moc | 310 W |
| Filtr | EPA E11, 5-stopniowy system filtracji. |
| Rodzaj pojemnika | Bezworkowy |
| Pojemność pojemnika | 0,5 l |
| Czas pracy | Do 40 minut |
| Funkcje | Podświetlenie LED szczotki, 3 tryby pracy, |
| Dodatkowe informacje | Łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie, pojemnik na kurz i części filtra można myć pod bieżącą wodą, siła ssania: 18 000 Pa, 99,9% skuteczności filtracji. |
| Wymiary | 124 x 25,6 x 24,9 cm |
| Waga | 5,1 kg |
| Dołączone akcesoria | Rura przedłużająca x1, szczotka uniwersalna x1, uchwyt ścienny z zestawem montażowym x1, zeroka szczotka wielofunkcyjna x1, ładowarka x1, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | VPV20A |
| Kod producenta (EAN) | 6976233670232 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.