Bezprzewodowy odbiornik Godox Wmic S1 UHF
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Bezprzewodowy odbiornik Godox Wmic S1 UHF
Godox Wmic S1 system bezprzewodowy z mikrofonem i dwukanałowym odbiornikiem. Zapewniający niezawodną transmisję z czystym dźwiękiem w odległości nawet do 100 metrów. Idealnie nadaje się do nagrywania dialogów, wywiadów czy wykładów. Lekki nadajnik wyposażony jest wyświetlacz OLED wskazujący poziom wejściowy mikrofonu, wyciszenie i poziom baterii. Odbiornik umożliwia podłączenie dwóch mikrofonów jednocześnie. W przypadku transmisji z dwóch mikrofonów każdy dźwięk nagrywany jest oddzielnie, dzięki czemu można łatwo rozdzielić głosy i dostosować do swoich preferencji w postprodukcji.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Kamery i aparaty |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | Charakterystyka częstotliwościowa: 40Hz-18KHz. |
| Szumy | 70dB |
| Złącza | USB-C, mini jack 3,5 mm |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | 2 x bateria AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6,3 x 1,9 x 2,2 cm |
| Waga | 80 g |
| Dodatkowe informacje | Praca w temperaturze otoczenia: -10-40°C, zakres częstotliwości: 514MHz-596MHz, opóźnienie głosu: 12 ms. |
| Akcesoria dodatkowe | Klips do paska, kabel audio 3,5 mm, kabel audio XLR do 3,5 mm, adapter do mocowania. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_007630 |
| Kod producenta (EAN) | 6952344219676 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.