Asystent głosowy Amazon Echo Dot 5 Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Asystent głosowy Amazon Echo Dot (5th Gen, 2022) Biały - White
Głośnik bezprzewodowy Amazon Echo Dot (5th Gen.) to kompaktowe urządzenie łączące nowoczesny design z wyjątkową jakością dźwięku. Dzięki łączności Bluetooth umożliwia odtwarzanie muzyki z dowolnego źródła i pełni funkcję inteligentnego asystenta głosowego. Idealny jako głośnik przenośny do każdego pomieszczenia. Świetnie sprawdza się jako element zestawu audio lub alternatywa dla małego soundabara do telewizora.
Specyfikacja
| Producent | Amazon |
| Zasilanie | Sieciowe DC |
| Złącza / porty | Gniazdo zasilania |
| Łączność | Wifi, 2.4 GHz, 5 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Funkcje | Multi-room Audio; Para Stereo; Czujnik temperatury; Ultradźwiękowe wykrywanie ruchu; Sterowanie dotykowe (Tap Gestures); Eero Built-in; Asystent Alexa. |
| Funkcje | Obsługa standardu Matter; Integracja z kamerami; Drop In / Interkom; Wiadomości i informacje. |
| Dodatkowe informacje | Moc głośnika: 1,8 W; Odtwarzanie muzyki z serwisów internetowych (Spotify, YouTube); Wbudowany mikrofon; Kompatybilność z asystentem głosowym: Amazon Alexa (nie obsługuje języka polskiego); Kompatybilność aplikacji: iOS od wersji 14.0, Android od wersji 9 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 100 x 100 x 89 mm |
| Waga | 340 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, zasilacz. |
| Kod sklepu (SKU) | B09B94956P |
| Kod producenta (EAN) | 840080503097 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.