Apple Mac mini M4 16/256GB Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Apple Mac mini M4 16/256GB Srebrny - Silver
Specyfikacja
| Marka | Acer |
| Seria | Mac mini |
| System operacyjny | MacOS |
| Typ ekranu | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Procesor | Apple M4 (10 rdzenie, 10 wątków) |
| Taktowanie procesora (GHz) | 3,4 GHz / 4,4–4,6 GHz (bazowe/turbo) |
| Rodzaj pamięci RAM | LPDDR5X |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Rodzaj dysku | SSD M4 |
| Karta graficzna | Zintegrowany układ graficzny Apple M4 |
| Łączność | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, 802.11ax, Bluetooth 5.3, Ethernet 10/100/1000BASE‑T Gigabit Ethernet (złącze RJ‑45) |
| Złącza | Dwa porty USB‑C, Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, Port Gigabit Ethernet, Port HDMI, Thunderbolt 4, USB 4, DisplayPort |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Materiał obudowy | Aluminium, Metalowe i plastikowe elementy |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Wymiary | 12,7 x 12,7 x 5,0 cm |
| Waga | 0,67 kg |
| Kod sklepu (SKU) | MU9D3D/A |
| Kod producenta (EAN) | 195949080166 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.