Aparat cyfrowy podwodny Kodak WPZ2 Żółty - Yellow
2.57143
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Aparat cyfrowy podwodny Kodak WPZ2 Żółty - Yellow
Specyfikacja
| Typ aparatu | Aparat kompaktowy |
| Model | KODAK WPZ2 |
| Typ zestawu | Aparat kompaktowy |
| Obiektyw w zestawie | Nie |
| Zoom optyczny | x4 |
| Rozmiar matrycy | 1/2,3" |
| Typ matrycy | BSI CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli | 16.35 |
| Stabilizacja matrycy | Tak |
| Rodzaj stabilizacji matrycy | Cyfrowy |
| Zakres czułości ISO | ISO 100/200/400/800/1600/3200 |
| Czyszczenie matrycy | Nie |
| Maks. rozdzielczość zdjęć | 4928 x 3264 |
| Zdjęcia seryjne | Około 6 kl./s (pełna rozdzielczość) |
| Autofokus | TTL |
| Migawka | Kurtynowa, focal-plane shutter (mechaniczna) |
| Czas otwarcia migawki | 1/2000 s do 4 s, 0 do 30 sekund w trybie ręcznym |
| Ekran | LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran uchylny | Nie |
| Ekran obracany | Nie |
| Format zapisu zdjęć | JPEG |
| Format zapisu filmów | H.264/MOV |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | Full HD |
| Format zapisu dźwięku | PCM |
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Slot na karty pamięci | Pojedynczy |
| Obsługiwane karty pamięci | microSD, microSDHC |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| NFC | Nie |
| GPS | Nie |
| Model akumulatora | LB-015 |
| Wysokość | 63 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Grubość | 25 mm |
| Waga | 176 g |
| Kod sklepu (SKU) | SB10306 |
| Kod EAN | 819900013948 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.