Aparat bezlusterkowy Canon EOS R5 Mark II + obiektyw RF 24-105 mm F/4 L IS USM Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Aparat bezlusterkowy Canon EOS R5 Mark II + obiektyw RF 24-105 mm F/4 L IS USM Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ aparatu | Aparat bezlusterkowy |
| Model | Canon EOS R5 Mark II |
| Typ zestawu | Body + obiektyw |
| Obiektyw w zestawie | Tak |
| Obiektyw | RF 24-105 mm F/4 L IS USM (Przysłona: f/4-f/22, Stabilizacja obrazu o ok. 5 stopni EV, Silnik AF: Nano USM z powłoką Super Spectra, Konstrukcja: 18 elementów w 14 grupach, Średnica filtra: 77 mm, Elementy asferyczne, Powiększenie: x0.24 max) |
| Zoom optyczny | 4,3x |
| Mocowanie obiektywu | Canon RF |
| Rozmiar matrycy | Pełnoklatkowa (24x36 mm) |
| Typ matrycy | CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli | ~45 megapikseli (łączna: 50,3 MP) |
| Stabilizacja matrycy | Tak |
| Rodzaj stabilizacji matrycy | 5-osiowy stabilizator (IBIS), do 8,5 EV skuteczności stabilizacji |
| Zakres czułości ISO | ISO: 100 - 51 200 (rozszerzalne do L: 50 i H1: 102 400) |
| Czyszczenie matrycy | Tak |
| Maks. rozdzielczość zdjęć | 3:2 (L) 8192 x 5464, 4:3 (L) 7280 x 5464, 16:9 (L) 8192 x 4608, 1:1 (L) 5456 x 5456; 179 MP z Neural Network Upscaling |
| Zdjęcia seryjne | Migawka elektroniczna - do 30 kl./s; Migawka mechaniczna - do 12 kl./s, EFCS - do 15 kl./s |
| Autofokus | Dual Pixel Intelligent AF (śledzenie ludzi, zwierząt, pojazdów) |
| Liczba pól autofokusa | Wybór automatyczny - 1053 obszary (wybór automat.); Wybór ręczny - do 5850 pozycji |
| Migawka | Elektroniczna szczelinowa oraz elektroniczna na matrycy |
| Czas otwarcia migawki | Mechaniczna - 30 - 1/8000 s; Elektroniczna - do 1/32 000 s |
| Czas synchronizacji błysku | Migawka mechaniczna - 1/200 s, elektroniczna pierwsza kurtyna 1/250 s, elektroniczna 1/160 s |
| Wizjer | Wizjer OLED EVF 0,5", 5,76 mln punktów (1600 × 1200), powiększenie 0,76x |
| Ekran | LCD TFT o przekątnej 8,0 cm (3,2"), ok. 2,1 mln punktów |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Ekran uchylny | Tak |
| Ekran obracany | Tak |
| Format zapisu zdjęć | RAW (14-bit), C-RAW, JPEG (8-bit), HEIF (10-bit) |
| Tryby fotografowania | Inteligentna scena auto, AE (elastyczna, programowa, preselekcja czasu/przysłony), ręczny, Bulb, własne (x3) |
| Filtry i style obrazu | Auto, Standard, Portret, Krajobraz, Detale, Neutralny, Dokładny, Mono, 3 style użytkownika |
| Format zapisu filmów | RAW (CRM), MP4 (XF-HEVC S/H.265, MPEG-4 AVC S/H.264) |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | 8K (do 60p RAW), 4K (do 120p), 2K, Full HD (do 240p) |
| Kompresja filmów | ALL-I (wewnątrzklatkowa), Long GOP, Light (LGOp) |
| Format zapisu dźwięku | Linear PCM (24-bit, 4 kanały) / AAC (16-bit, 2 kanały) |
| Mikrofon | Wbudowany mono; wejście zewnętrznego mikrofonu stereo |
| Wbudowana lampa błyskowa | Nie |
| Slot na karty pamięci | Podwójny |
| Obsługiwane karty pamięci | CFexpress Typ B (do 2 TB, VPG400), SD/SDHC/SDXC (UHS-II) |
| Złącza | USB-C (3.2 Gen 2), HDMI (Typ A), minijack 3.5 mm, N3, PC Sync |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| NFC | Nie |
| GPS | Nie |
| Model akumulatora | Akumulator litowo - jonowy: LP-E6P |
| Dołączone akcesoria | Akumulator LP-E6P, ładowarka LC-E6E, pasek, osłony (body, stopki), instrukcja obsługi. |
| Wysokość | 101,2 mm |
| Szerokość | 138,5 mm |
| Grubość | 93,5 mm (aparat); 107.3 mm (długość obiektywu) |
| Waga | Body: 656 g; Z kartą pamięci i akumulatorem: 738 g, Obiektyw: 700 g |
| Kod sklepu (SKU) | 6536C014 |
| Kod EAN | 4549292229233 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.