Aparat analogowy AGFA 35mm Half Frame - Półklatkowy Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Aparat analogowy AGFA 35mm Half Frame - Półklatkowy Czarny - Black
Specyfikacja
| Format filmu | 35 mm |
| Ogniskowa | 50 mm |
| Przysłona | f/5.6 |
| Zakres czasu otwarcia migawki | 1 / 120 sek |
| Lampa błyskowa | Wbudowana |
| Wizjer | Optyczny |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie: bateria lub akumulator AAA - brak w zestawie |
| Wymiary | 11 x 6,5 x 4,5 cm (szer. x wys. x gr.) |
| Waga | 125g |
| Kod sklepu (SKU) | SB7346 |
| Kod EAN | 4250255104404 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.