Aparat Olympus PEN E-P7 + ED 14-42 EZ Czarny/Srebrny - Black/Silver
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Aparat Olympus PEN E-P7 + ED 14-42 EZ Czarny/Srebrny - Black/Silver
Specyfikacja
| Typ aparatu | Aparat bezlusterkowy |
| Model | Olympus PEN E-P7 |
| Typ zestawu | Body + obiektyw |
| Obiektyw w zestawie | Tak |
| Obiektyw | OM SYSTEM M.Zuiko Digital ED 14-42mm f/3.5-5.6 EZ Czarny - Black |
| Zoom optyczny | 3x |
| Mocowanie obiektywu | Micro 4/3 |
| Rozmiar matrycy | 4/3 |
| Typ matrycy | Live MOS |
| Liczba efektywnych pikseli | 20.3 MPx |
| Stabilizacja matrycy | Tak |
| Rodzaj stabilizacji matrycy | 5-osiowa stabilizacja obrazu, skuteczność do 4.5 stopni EV |
| Zakres czułości ISO | 100 - 25600 ISO, możliwość regulacji co 1/3 EV |
| Czyszczenie matrycy | Tak |
| Maks. rozdzielczość zdjęć | 5184 x 3888 (RAW), 4608 x 3456 (RAW, JPEG), Tryby: 4:3, 3:2, 16:9, 1:1, 3:4 |
| Zdjęcia seryjne | Do 8.7 kl/sek (migawka mechaniczna), do 15 kl/sek (migawka elektroniczna) |
| Autofokus | System AF z detekcją kontrastu |
| Liczba pól autofokusa | 121 punktów |
| Migawka | Mechaniczna, elektroniczna |
| Czas otwarcia migawki | Migawka mechaniczna: 1/4000 - 60 s (co 1/3 kroku EV), tryb B, migawka elektroniczna: 1/16000 - 60 s |
| Czas synchronizacji błysku | 1/250s / 1/4000s (tryb Super FP) |
| Wizjer | Nie |
| Ekran | 3.0" wyświetlacz LCD, 1.04 MPx |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Ekran uchylny | Tak |
| Ekran obracany | Nie |
| Format zapisu zdjęć | JPEG, RAW |
| Tryby fotografowania | Bracketing AE, Bracketing AF, Cichy, Kompensacja Keystone, Live Composite, Panorama, Podświetlenie HDR, Wielokrotna ekspozycja, Live Bulb |
| Filtry i style obrazu | 16 filtrów artystycznych |
| Format zapisu filmów | MOV(MPEG‑4AVC/H.264), 4k, Full HD |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | 3840 x 2160 (4K) / 30p, 25p, 24p , 1920 x 1080 (Full HD) / 60p, 50p, 30p, 25p, 24p |
| Format zapisu dźwięku | Stereo PCM/16bit, 48kHz |
| Mikrofon | Wbudowane mikrofony stereo |
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Slot na karty pamięci | Pojedynczy |
| Obsługiwane karty pamięci | Karta pamięci SD (zgodna z SDHC, SDXC, UHS-I, UHS-II) |
| Złącza | HDMI™ (typ D), USB 2.0 (Typ Micro) - ładowanie USB |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| NFC | Nie |
| GPS | Nie |
| Model akumulatora | BLS 50 (żywotność ok. 360 zdjęć) |
| Dołączone akcesoria | Akumulator BLS 50, obiektyw M.Zuiko Digital ED 14-42mm f/3.5-5.6 EZ, zasilacz sieciowy F‑5AC, przewód USB, zaślepki, pasek na ramię, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Wysokość | 68.5 mm |
| Szerokość | 118.3 mm |
| Grubość | 38.1 mm |
| Waga | 337 g (z baterią i kartą pamięci), 93 g (obiektyw) |
| Kod sklepu (SKU) | V205111SE000 |
| Kod EAN | 4545350053598 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.