Aparat OM SYSTEM OM-3 12-45 Kit Srebrny - Silver | Kup i zaoszczędź – cashback do 2500 zł!
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Aparat OM SYSTEM OM-3 12-45 Kit Srebrny - Silver
Specyfikacja
| Typ aparatu | Aparat bezlusterkowy |
| Model | OM SYSTEM OM-3 |
| Typ zestawu | Body + obiektyw |
| Obiektyw w zestawie | Tak |
| Obiektyw | OM SYSTEM M.Zuiko Digital ED 12-45mm f/4 Pro |
| Zoom optyczny | 3.75x |
| Mocowanie obiektywu | Micro 4/3 |
| Rozmiar matrycy | 4/3 |
| Typ matrycy | BSI CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli | 20.4 MPx |
| Stabilizacja matrycy | Tak |
| Rodzaj stabilizacji matrycy | 5-osiowa stabilizacja obrazu, skuteczność do 6.5 stopni EV |
| Zakres czułości ISO | 80 - 102400 ISO, możliwość regulacji co 1/3 EV |
| Czyszczenie matrycy | Tak |
| Maks. rozdzielczość zdjęć | 5184 x 3888 pikseli, tryb wysokiej rozdzielczości 80MP - 10368 x 7776 pikseli, tryb wysokiej rozdzielczości 50MP - 8160 x 6120 pikseli |
| Zdjęcia seryjne | Około 6 klatek na sekundę (w trybie Pro Capture około 120 klatek na sekundę) |
| Autofokus | Hybrydowy autofokus z detekcją fazy i kontrastu |
| Liczba pól autofokusa | 1053 punkty |
| Migawka | Mechaniczna, elektroniczna |
| Czas otwarcia migawki | Mechaniczna: 1/8000 - 60s (w krokach co 1/3, 1/2, 1 EV) oraz tryb B do 30 minut, elektroniczna: 1/32000 - 60s |
| Czas synchronizacji błysku | 1/250s / 1/8000s (tryb Super FP) |
| Wizjer | Elektroniczny OLED, 2.36 MPx |
| Ekran | 3.0" wyświetlacz LCD, 1.62 MPx |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Ekran uchylny | Nie |
| Ekran obracany | Tak |
| Format zapisu zdjęć | JPEG, RAW |
| Tryby fotografowania | Bracketing AE, Bracketing AF, Kompensacja Keystone, Live Composite, Live Bulb |
| Filtry i style obrazu | 16 filtrów artystycznych |
| Format zapisu filmów | MOV (MPEG-4AVC / H.264), YCbCr 4:2:0 (8bit) |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | 3840x2160 (4K), 4096x2160 (C4K), 1920x1080 (FHD) |
| Kompresja filmów | MPEG-4AVC/H.264, HEVC/H.265 |
| Format zapisu dźwięku | Stereo linear PCM/24-bit, częstotliwość próbkowania 96 kHz, Stereo PCM/16-bit, 48 kHz, Wave Format Base |
| Mikrofon | Wbudowane mikrofony stereo |
| Wbudowana lampa błyskowa | Nie |
| Slot na karty pamięci | Pojedynczy |
| Obsługiwane karty pamięci | Karta pamięci SD (zgodna z SDHC, SDXC, UHS-I, UHS-II) |
| Złącza | Gniazdo słuchawkowe Mini-jack 3,5 mm, HDMI™ (typ D), Gniazdo mikrofonu Mini-jack 3,5 m, USB 3.0 (Typ C) - ładowanie USB PD, Gniazdo synchroniczne |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| NFC | Nie |
| GPS | Nie |
| Model akumulatora | BLX‑1 (żywotność ok. 590 zdjęć) |
| Dołączone akcesoria | Akumulator BLX-1, Pokrywka korpusu aparatu, obiektyw M.Zuiko Digital ED 12-45mm f/4 Pro, Kabel USB (USB-CB 13), Pasek na ramię, Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Wysokość | 88.9 mm |
| Szerokość | 139.3 mm |
| Grubość | 45.8 mm |
| Waga | 413 g (korpus), 496 g (z baterią i kartą pamięci), 254 g (obiektyw) |
| Kod sklepu (SKU) | V210051SW000 |
| Kod EAN | 4545350056469 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.