Aparat FujiFilm Instax mini 11 Blush Pink
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Aparat natychmiastowy Instax mini 11 Blush Pink
Aparat FujiFilm Instax mini 11 Blush Pink to klasyka stylu Instax. Zaprojektowany od nowa lżejszy i cieńszy korpus aparatu znacznie lepiej leży w dłoni niż model poprzedni.

Aparat FujiFilm Instax mini 11 Blush Pink – nie tylko pierwszy plan
W nowym modelu producent zastosował jeszcze lepszy system doboru ekspozycji i mocy lampy błyskowej. Skutkuje to tym, że teraz oprócz jasnego i wyraźnego motywu na pierwszym planie, tło też pełne szczegółów.
Aparat FujiFilm Instax mini 11 Blush Pink – stworzony z myślą o selfie
Lubisz robić selfie, nowy Instax mini 11 w jeszcze prostszy sposób Ci to umożliwi. Wysuń obiektyw do pozycji Selfie On, sprawdź kadr w wbudowanym lusterku i zrób zdjęcie.

Aparat FujiFilm Instax mini 11 Sky Blue – rób zdjęcia i dziel się nimi
Nie ma lepszej pamiątki jak wspólne zdjęcia z przyjaciółmi. Teraz możesz je szybko i swobodnie wykonywać a odbitkę masz w kilka minut. Jeśli chcesz możesz ja na dole opisać na przykład datą waszego spotkania.

Aparat FujiFilm Instax mini 11 Blush Pink - kreatywne fotografie
Zdjęcia wykonane nowym Instaxem mini 11, możesz ozdabiać według własnego gustu za pomocą dostepnych dodatków jak np. taśmy ozdobne czy naklejki. Możesz też zmienić typ wkładu na ozdobny lub dający czarno-biały obraz.
Specyfikacja
| Kolor | Różowy |
| Wizjer | Optyczny |
| Ogniskowa | 60 mm |
| Jasność obiektywu | f/12.7 |
| Autofokus | Nie |
| Lampa błyskowa | Tak |
| Tryb selfie | Tak |
| Czas otwarcia migawki | 1/2 - 1/250 sek. |
| Samowyzwalacz | Nie |
| Zasilanie | 2 x AA |
| Rodzaj wkładu | Instax mini |
| Wymiary | 121,2 x 107,6 x 67,3 mm |
| Waga | 293 g |
| Kod sklepu (SKU) | 16655015 |
| Kod producenta (EAN) | 4547410430981 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.