Adapter Ugreen CM512 Reveodok Pro Szary - Gray
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Adapter Ugreen CM512 Reveodok Pro Szary - Gray
Adapter Ugreen CM512 to kompaktowy konwerter USB-C, który dzięki portom 2x USB 3.0 (5 Gbps), HDMI 4K@30Hz, gigabitowemu RJ45, czytnikom kart SD/TF oraz funkcji Power Delivery (PD) 100W, znacząco zwiększa funkcjonalność laptopów z USB-C.
Specyfikacja
| Kompatybilność | Windows, macOS, Linux, Android, iOS |
| Złącza / porty | 2x USB 3.0, HDMI, RJ45, sloty na karty SD/TF |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K30Hz |
| Zasilanie | USB-C PD (do 100 W) |
| Liczba portów wyjściowych | 5 |
| Liczba portów ładujących | 1 |
| Dodatkowe informacje | Transmisja danych danych z prędkością aż 5 Gbps, funkcja OTG (On-The-Go), możliwe podłączenie do sieci Ethernet, szybkie ładowanie PD (Power Delivery) z mocą do 100 W. |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 12,3 x 3,5 x 1,5 cm |
| Kod sklepu (SKU) | 90568 |
| Kod producenta (EAN) | 6957303895687 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.