towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Adapter 7w1 Ugreen CM498 Szary - Gray
Ten wielofunkcyjny HUB 7w1 Ugreen CM498 to kompaktowy adapter USB-C obsługujący Power Delivery (PD) 100W oraz szybki transfer danych 10 Gbps przez port USB-C 3.2 i 3x USB-A 3.2, a dodatkowo posiada wyjście HDMI 4K@30Hz oraz czytnik kart SD/TF (104 MB/s), co czyni go wszechstronnym narzędziem do laptopów Windows i MacBooków.
Specyfikacja
| Kompatybilność | Windows, MacOS, Linux, Android |
| Złącza / porty | USB-C, USB-C PD, USB-C 3.0, USB-A 3.2 x 3, Port HDMI, Slot SD/TF |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K przy 30Hz |
| Zasilanie | USB-C PD (do 100 W) |
| Liczba portów wyjściowych | 6 |
| Liczba portów ładujących | 1 |
| Dodatkowe informacje | Power Delivery (PD) do 100W, transmisja danych danych z prędkością aż 10 Gbps, wbudowane sloty SD/TF, które obsługują prędkości transferu do 104 MB/s, pełna kompatybilność z systemami Windows, MacOs, Linux, Android. |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 2,5 x 11 x 19,5 cm (wymiary produktu w opakowaniu) |
| Waga | 187 g |
| Kod sklepu (SKU) | 15531 |
| Kod producenta (EAN) | 6941876215317 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.