Projektor Philips ProPix 650 Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Projektor Philips ProPix 650 Biały - White
Specyfikacja
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Lampa Philips UHP |
| Trwałość źródła światła LED | 6000 h; do 10000 h w trybie Eco; Moc lampy: 200 W |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 pikseli |
| Wielkość wyświetlanego obrazu | 178 - 381 cm (70 - 150") |
| Odległość projekcji | 0 - 396 m |
| Format obrazu | 4:3, 16:10, 16:9 |
| Proporcje rzutu | 1.5 : 1 |
| Współczynnik kontrastu | 2000:1; Jasność: 4000 ANSI lumenów |
| Regulacja ostrości | Ręczna |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | Cyfrowa |
| Zintegrowany odtwarzacz multimedialny | Nie |
| Dźwięk | Głośnik monofoniczny 2 W |
| Łączność | Brak łączności bezprzewodowej |
| Złącza / porty | 1 x HDMI, 3 x VGA, 2 x USB, 1 x S-Video, 1 x Audio in/out 3,5 mm, 1 x RS-232 |
| Źródło zasilania | Zewnętrzny zasilacz AC; Napięcie wejściowe: 100–240 V AC, 50/6, Pobór mocy: ok. 260 W, Hz, Tryb standby: < 0,5 W |
| Wymiary | 302 x 218 x 99 mm |
| Waga | 2,5 kg |
| Dołączone akcesoria | Pilot zdalnego sterowania, Przewód zasilający, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | PRX650/INT |
| Kod producenta (EAN) | 7640186962551 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.