Piłka na sznurku dla dużych psów Liker Cord 9 Waudog
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Piłka na sznurku dla dużych psów Liker Cord 9 Waudog
Wzbogać wspólne chwile ze swoim pupilem o dodatkową dawkę zabawy. Piłka Liker Cord 9 Waudog zachwyci duże psy w każdym wieku, które uwielbiają aportować. Dzięki wyrazistemu kolorowi z pewnością jej nie zgubisz, nawet podczas dynamicznych zabaw z czworonogiem. Gumowy sznurek zwiększa wygodę użytkowania i pozwala na grę w przeciąganie.
Bezpieczna zabawa
Piłka nadaje się nie tylko do aportowania i przeciągania – okaże się niezawodna także podczas wodnych aktywności. Ponadto jest bezwonna, a do jej wykonania zastosowano kompozyt polimerowy, który jest miękki i bezpieczny zarówno dla dziąseł, jak i zębów pupila. Uwaga: zabawka nie powinna być traktowana jako gryzak i nie należy dawać jej psu do samodzielnej zabawy.
| Producent | Waudog |
|---|---|
| Kod producenta | 6297 |
| Przeznaczenie | duże psy |
| Materiał | kompozyt polimerowy |
| Średnica | 9 cm |
| Długość sznurka | 30 cm |
| Waga | 108 g |
| Kolor | pomarańczowy |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.