Osłona przeciwdeszczowa na aparat Manfrotto Pro Light E-702
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Pro Light E-702 Osłona przeciwdeszczowa na aparat
Manfrotto PL E-702 osłona przeciwdeszczowa to wygodna ochrona dla Lustrzanki z obiektywem do 200mm. W razie gwałtownego deszczu, łatwo i szybko zakłada się na aparat a jego obsługa jest wyjątkowo prosta dzięki dwóm rękawom i krystalicznie przezroczystemu materiałowi TPU. Umieszczony od spodu zamek umożliwia łatwe ustawienie na statywie.

Cechy charakterystyczne osłony Manfrotto Pro Light E-702
Wykonana z materiałów wodoodpornych.
Dobrze pasuje do kamery z obiektywem.
Przezroczysty materiał TPU pozwala na podgląd przez cały czas.
Suwak od spodu pozwala na pracę na statywie lub zamknięcie w czasie operowania w rękach.
Regulowany kołnierz można dopasować do wielu różnych obiektywów.
Specyfikacja
| Materiał | TPU (osłona i rękawy) |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Nie |
| Dodatkowe informacje | Ochrona dla Lustrzanki z obiektywem do 200mm |
| Wymiary | 27,9 x 27,1 x 8,7 cm |
| Waga | 0.2 kg |
| Kod sklepu (SKU) | MBPL-E-702 |
| Kod EAN | 7290105218483 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.