towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Organizer Tech - idealny dla aparatu kompaktowego
TZ powodzeniem znajdziesz w nim miejsce na kable, adaptery, ładowarki, karty pamięci, baterie czy słuchawki. Zamiast tego możesz go użyć do przenoszenia zestawu do vloga - małego mikrofonu, lampki led oraz aparatu kompaktowego lub smartfona.
Liczne kieszonki
W głównej komorze organizera znajdziesz 4 płaskie kieszonki, a także wyciągany panel z elastycznymi pętlami do mocowania kabli, baterii i innych akcesoriów. Po dwóch zewnętrznych stronach torby znajduje się wygodny uchwyt do przenoszenia. Możesz go przenosić w rękach lub włożyć do innego plecaka, torby czy walizki.
Specyfikacja
| Rodzaj | Jednokomorowy |
| Materiał | Tkanina syntetyczna |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Nie |
| Dodatkowe informacje | Specjalna impregnacja tkanin zapobiegająca wsiąkaniu wilgoci. |
| Wymiary zewnętrzne | 26 x 7 x 13 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 23 x 7 x 11 cm |
| Waga | 0.2 kg |
| Kod sklepu (SKU) | MBMS2-TO |
| Kod producenta (EAN) | 8024221717716 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.