towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Organizer Lowepro GearUp Pouch Mini
Najbardziej kompaktowa torba GearUp jest idealna do uporządkowania wszystkich kabli i małych akcesoriów potrzebnych dla Twoich urządzeń mobilnych! Dostosuj konfigurację do swoich potrzeb w zakresie przechowywania i łatwo uzyskaj dostęp do zestawu za pomocą dwustronnego zamka błyskawicznego 360°.

Specyfikacja
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Szary |
| Regulowane przegrody | Nie |
| Dodatkowe informacje | Pasuje do: małego zasilacza, słuchawek, przenośnych dysków twardych, adapterów, baterii, zdejmowany 2-stronny panel z elastycznymi paskami mocującymi, podwójny zamek błyskawiczny 360° |
| Długość | 19 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Waga | 0.09 kg |
| Kod sklepu (SKU) | LP37138 |
| Kod EAN | 56035371387 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.