towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Organizer Lowepro GearUp Pouch Medium
Łatwy transport niezbędnych akcesoriów do laptopa dzięki średniej wielkości torbie GearUp. Idealne miejsce na mały zasilacz, kable, mysz i nie tylko, GearUp Pouch Medium zapewnia szybki dostęp do zawartości dzięki podwójnemu suwakowi 360°. Łatwo mieści się w większych torbach.

Specyfikacja
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Szary |
| Regulowane przegrody | Nie |
| Dodatkowe informacje | Pasuje do: małego zasilacza, myszy, słuchawek, przenośnych dysków twardych |
| Długość | 26 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Waga | 0.112 kg |
| Kod sklepu (SKU) | LP37139 |
| Kod EAN | 56035371394 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.