Dyktafon Olympus WS-852
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Cyfrowy rejestrator dźwięku Olympus WS-852 – praktyczny pomocnik każdego ucznia i nie tylko
Olympus WS-852 to idealne narzędzie do nagrywania notatek głosowych. Urządzenie zostało wyposażone w dwa mikrofony ustawione pod kątem 90°, które gwarantują idealny dźwięk stereo w każdej sytuacji – bez względu, czy masz wykład, czy spotkanie biznesowe.

Cyfrowy rejestrator dźwięku Olympus WS-852 – tryb automatyczny
Od teraz możesz cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem w trakcie odtwarzania Twoich nagrań. Inteligentny tryb auto reguluje poziom nagrywania samoczynnie dostosowując je do poziomu głośności źródła danego dźwięku – gdy jest ono za bardzo głośne, urządzenie obniża poziom wejściowy, a dla cichych dźwięków – zwiększa go.

Cyfrowy rejestrator dźwięku Olympus WS-852 – wybór scen i filtr górnoprzepustowy
VSkorzystaj z funkcji wyboru scen w dyktafonie Olympus WS-852 i ciesz cię doskonałą jakością dźwięku i nie tylko. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią scenę, a Twoje urządzenie samoczynnie ustawi odpowiednie parametry. Dzięki filtrowi górnoprzepustowemu w sposób efektywny pozbędziesz się szumów o niskiej częstotliwości takich jak np.: szum wiatru, czy działanie klimatyzatorów. Dzięki temu rozwiązaniu Twoje nagrania będą jeszcze bardziej wyraźne w odsłuchu.
Specyfikacja
| Rodzaj | Stereofoniczny |
| Wbudowana pamięć | 4 GB |
| Czytnik kart pamięci | microSD / microSDHC |
| Czas nagrywania | Do 1570 h |
| Format zapisu | MP3 |
| Rodzaje wejść / wyjść | Złącze USB. słuchawkowe |
| Zasilanie | Akumulatory AAA |
| Dodatkowe funkcje | Filtr górnoprzepustowy, kasowanie, przenoszenie nagrań |
| Dołączone akcesoria | 2 akumulatory AAA, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 39 x 18 x 111.5 mm |
| Waga | 77 g |
| Kod sklepu (SKU) | V415121SE000 |
| Kod EAN | 4545350049010 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.