Odbiornik radiowy Quadralite Navigator
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Odbiornik Quadralite Navigator X USB
Dodatkowy odbiornik radiowy systemu Navigator przeznaczony do współpracy z lampami studyjnymi Quadralite. Wyposażony jest w przełącznik grup i kanałów oraz zasilany bezpośrednio z portu radiowego w lampie. Quadralite Navigator to system bezprzewodowego sterowania i wyzwalania lamp serii błyskowych Quadralite. Oparty jest na transmisji radiowej (433 MHz), która umożliwia pracę na jednym z 16 kanałów. W praktyce pozwala to bez przeszkód i zakłóceń operować jedną lub wieloma lampami jednocześnie. Nawet na odległość kilkudziesięciu metrów. Umożliwia dzielenie lamp na grupy (maksymalnie 16 grup), sterowanie każdą z osobna, jak również ich jednoczesne wyzwalanie po zamocowaniu nadajnika na sankach aparatu. Zapewnia synchronizację błysku do czasu 1/250 sekundy.
Quadralite Navigator
Głównym zadaniem zestawu Quadralite Navigator jest sterowanie oraz wyzwalanie lamp Quadralite z serii Up!, Move, Pulse, Move Pro, Pulse Pro oraz Rx400 Ringflash. Pozwala zdalnie regulować moc błysku lub go wyłączyć, wyzwolić błysk testowy, włączyć sygnalizację akustyczną i oświetlenie modelujące. Navigator zapewnia synchronizację błysku do czasu 1/250 sekundy.
Cechy produktu:
- Kompatybilność: lampy Quadralite Up!, Move, Move Pro, Pulse, Pulse Pro, Rx400 Ringflash
- Zasięg: 50 m
- 16 grup / 16 kanałów komunikacji
- Włączanie i wyłączanie oświetlenia modelującego
- Transmisja radiowa 433MHz
- 16 kanałów komunikacji i 16 grup
- Podświetlany ekran LCD
- Zasilanie: 5V (bezpośrednio z portu radiowego lampy)
Specyfikacja
| Kompatybilność | Lapmy Quadralite Up!, Move, Move Pro, Pulse, Pulse Pro, Rx400 Ringflash |
| Zasięg | 50 m |
| Liczba kanałów | 16 |
| Liczba grup | 16 |
| Synchronizacja błysku | 1/250s |
| Częstotliwość | 433MHz |
| Dodatkowe funkcje | Włączanie i wyłączanie oświetlenia modelującego, możliwość rozbudowy o dodatkowe odbiorniki radiowe systemu Navigator, odbiornik nie wymagający własnego zasilania |
| Ekran LCD | Tak |
| Zasilanie | 5V (bezpośrednio z portu radiowego lampy) |
| Wymiary | 55 x 11 x 29mm |
| Waga | 11 g |
| Kod sklepu (SKU) | FT_004150 |
| Kod producenta (EAN) | 5901698711405 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.