Obroża dla psa z naturalnej skóry i materiału recyklingowego z kodem QR Waudog rozmiar L, szer. 25 mm, czarna
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obroża dla psa z naturalnej skóry i materiału recyklingowego z kodem QR Waudog rozmiar L, szer. 25 mm (czarna)
Obroża WAUDOG to połączenie naturalnej skóry i bawełny recyklingowej, stworzona z myślą o komforcie dużych psów. Doskonała dla czworonogów o obwodzie szyi od 38 cm do 49 cm, zapewnia idealne dopasowanie oraz wygodę podczas codziennych spacerów. Dzięki szerokości 15 mm obroża jest lekka i delikatna, a jednocześnie wystarczająco solidna, by sprostać potrzebom dużych ras psów.
Bezpieczeństwo z innowacyjnym kodem QR
Obroża wyposażona jest w kod QR, który pełni funkcję cyfrowego paszportu dla Twojego psa. W razie zagubienia psa, każdy może zeskanować kod i uzyskać dostęp do najważniejszych informacji o zwierzęciu oraz kontaktu do właściciela, co zwiększa szanse na szybki powrót czworonoga do domu.
| Producent | Waudog |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Skóra naturalna + bawełna recyklingowa |
| Rozmiar | L |
| Szerokość | 25 mm |
| Min. obwód szyi | 38 cm |
| Maks. obwód szyi | 49 cm |
| Rasy psów | Duże |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.