Obiektyw FujiFilm XF 50 mm f/2 R WR czarny
5
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Obiektyw FujiFilm XF 50 mm f/2 R WR Czarny
Klasyczny, stałoogniskowy teleobiektyw krótkiego zasięgu. Doskonały do fotografii portretowej. Połączenie dużego otworu względnego f/2,0 z dziewięcio listkowym mechanizmem przysłony daje znakomity bokeh. Stworzony z myślą o bezlusterkowych aparatach Fujifilm z matrycą X-Trans CMOS w pełni oddaje niesamowity świat kolorów.
Obiektyw FujiFilm XF 50 mm f/2 R WR Czarny – WR czyli odporność
W obudowie zastosowano wiele części metalowych, aby nadać jej mocny charakter i stylowy wygląd klasy premium. Pierścienie przysłony i ustawiania ostrości zaprojektowano natomiast tak, aby były wygodne i łatwe w użyciu. Obiektyw jest odporny na warunki pogodowe, kurz i niskie temperatury do -10°C, więc idealnie nadaje się do zdjęć na wolnym powietrzu w rozmaitych warunkach.
Obiektyw FujiFilm XF 50 mm f/2 R WR Czarny – cichy i szybki autofokus
Teleobiektyw o długości ogniskowej 76 mm, pozwala w pełni wykorzystać możliwości unikalnej matrycy Fujifilm X-Trans CMOS. Kompaktowa i lekka konstrukcja mieści w sobie 9 elementów w 7 grupach, w tym jedną soczewkę asferyczną ze szkła ED, a także system wewnętrznego ogniskowania napędzany silnikiem krokowym gwarantującym szybkie i ciche działanie autofokusa.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | FujiFilm X |
| Format matrycy | Tylko APS-C |
| Zakres ogniskowej | 50 mm |
| Przysłona | f/2.0 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 39 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 9 elementów w 7 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 46 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 60 x 59 mm |
| Waga | 200 g |
| Kod sklepu (SKU) | 16536611 |
| Kod EAN | 4547410340990 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.