towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
NIKON LORNETKA ACTION EX 7x50 - obserwacje w trudnych warunkach
Wytrzymała lornetka Nikon dzięki pełnemu uszczelnieniu (nie musimy się obawiać deszczu i śniegu) i wypełnieniu azotem można ją używać w trudnych pogodowych bez obawy o zaparowanie wewnątrz. Lornetka jest wodoszczelna do 1m przez 5 minut. Dzięki 7-krotnemu powiększeniu i bardzo dużemu kątowi widzenia można prowadzić długie obserwacje „z ręki”. Idealna do turystyki, żeglarstwa, myślistwa, na rower, do obserwacji o zmierzchu.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 7x |
| Średnica obiektywu | 50 mm |
| Kątowe pole widzenia | 6.4° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 7.14 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 7 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Tak |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 179 x 196 mm |
| Waga | 1000 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA662AA |
| Kod EAN | 018208072392 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.