towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nikon Lornetka Action EX 7x35 - obserwacje w trudnych warunkach
Wytrzymała lornetka Nikon dzięki pełnemu uszczelnieniu (nie musimy się obawiać deszczu) i wypełnieniu azotem można ją używać w trudnych pogodowych bez obawy o zaparowanie wewnątrz. Lornetka jest wodoszczelna do 1m przez 5 minut. Dzięki 7-krotnemu powiększeniu i bardzo dużemu kątowi widzenia można prowadzić długie obserwacje „z ręki”. Idealna do turystyki, żeglarstwa, na rower, do obserwacji o zmierzchu.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 7x |
| Średnica obiektywu | 35 mm |
| Kątowe pole widzenia | 9.3° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 5 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 5 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Tak |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 120 x 184 mm |
| Waga | 800 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA660AA |
| Kod EAN | 4571137580377 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.