towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
NIKON LORNETKA ACTION EX 10x50 CF - obserwacje w trudnych warunkach
Dzięki pełnemu uszczelnieniu i wypełnieniu lornetki azotem można jej używać w trudnych pogodowych bez obawy o zaparowanie wewnątrz. Lornetka jest wodoszczelna do 1m przez 5 minut. Dzięki dobrej sprawności zmierzchowej lornetka będzie dobrze sprawdzała się w obserwacjach podczas słabych warunków oświetleniowych.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 10x |
| Średnica obiektywu | 50 mm |
| Kątowe pole widzenia | 6.5° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 5 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 7 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Tak |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 193 x 184 x 65 mm |
| Waga | 1020 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA663AA |
| Kod EAN | 4571137580407 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.