Ładowarka dwukanałowa Newell DL-USB-C do akumulatorów LP-E6
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka dwukanałowa Newell DL-USB-C do akumulatorów LP-E6
Zdarzają się sytuacje, w których nie mamy dostępu do gniazdka z zasilaniem. W takich momentach dobrym rozwiązaniem jest ładowarka Newell DL-USB-C - zasilane poprzez port USB, kompaktowe i profesjonalne urządzenie, wyposażone w dwa kanały zasilające oraz wyświetlacz. Ładowarka posiada wielkość karty kredytowej i grubość 2 centymetry. Niewielki rozmiar i waga 45 gramów sprawiają, że można zabrać ją razem z niezbędnym sprzętem z każdą podróż. Ładowarka kompatybilna jest z systemowymi akumulatorami Canon, akumulatorami marki Newell oraz innymi zamiennikami.

Wiele możliwości zasilania
Ładowarkę można naładować poprzez dowolny port USB, z urządzeń takich jak laptop, powerbank, ładowarkę do smartfonu lub poprzez gniazdo zasilania w samochodzie. Urządzenie wyposażono w dwa niezależne kanały ładowania, umożliwiające szybki zastrzyk energii. Wysokiej jakości kontrolery nadzorują proces ładowania, zabezpieczając przed przegrzaniem i przeładowaniem. Dbają także o maksymalną żywotność akumulatorów. Wbudowany wyświetlacz w każdej chwili pozwala oszacować poziom naładowania poszczególnych akumulatorów.

Specyfikacja
| Przeznaczenie | Canon |
| Kompatybilność | Akumulatory LP-E6 |
| Zakres napięcia | 8,4 V; 1 x 700 mA / 2 x 500 mA |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka, kabel zasilający USB / micro USB |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie: micro USB/USB-C 5 V; 2,1 A |
| Wymiary | 9 x 5,5 x 2,2 cm |
| Waga | 45 g |
| Kod sklepu (SKU) | NL1962 |
| Kod producenta (EAN) | 5901891108088 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.