Ładowarka Newell DC-USB do akumulatorów EN-EL14
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Newell ładowarka do akumulatorów EN-EL14
Kompaktowa ładowarka Newell DC-USB pomoże Ci utrzymać Twoje akumulatory w pełnej gotowości do użytku. Profesjonalne urządzenie, wyposażone w diodową sygnalizację statusu procesu zmieści się do każdego plecaka - doskonały wybór w podróż gdy zależy nam na dużej ilości miejsca. Ładowarka jest zasilana przez gniazdo USB, dzięki temu możliwe jest ładowanie przez laptopa, powerbank, ładowarki od smartfona oraz w samochodzie.
Newell to jakość i bezpieczeństwo
Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, a zastosowane kontrolery procesu ładowania powodują, że ładowarka jest bezpieczna zarówno dla akumulatorów jak i użytkowników. Urządzenie jest kompatybilne z akumulatorami Nikon, Newell oraz innymi zamiennikami. Newell to sprawdzona marka którą sprawdziło już mnóstwo osób - od profesjonalistów po amatorów. W zestawie znajduje się ładowarka oraz kabel USB.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Nikon |
| Kompatybilność | Akumulatory EN-EL14 |
| Zakres napięcia | 8,4 V; 500 mAh |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka, kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie: 5 V; 1 A |
| Wymiary | 4,8 x 8,4 x 2,2 cm |
| Waga | 34 g |
| Kod sklepu (SKU) | NL0057 |
| Kod producenta (EAN) | 5901891109085 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.